Podsumowanie roku 2018

Ubiegły rok był naprawdę intensywny oraz zwariowany. Podjęliśmy dużo spontanicznych decyzji, które niejednokrotnie wywracały nasze życie do góry nogami i które po czasie okazały się dobrymi decyzjami. ?

Gdyby Ktoś rok temu powiedział nam, że będziemy mieć bloga, nie uwierzylibyśmy mu! A jednak tak się stało. Od Lipca, kiedy to na blogu zagościł pierwszy post, minęło już prawie pół roku i o ile na początku było ciężko odnaleźć się w tym całym BLOGOWANIU dziś czujemy się dużo pewniej. ☺️
Tworzenie tego bloga stało się kolejnym wspólnym hobby, jak i wyzwaniem.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że brakuje nam warsztatu czy to w fotografii, czy w pisaniu tekstu, ale dajcie nam czas. ⏱️

Jako że jest to blog o tematyce podróżniczej, wypada nam podsumować się na tym polu:

W ubiegłbym roku, odwiedziliśmy 9 Państw, w niektórych bywaliśmy kilkukrotnie. Przemieszczaliśmy się kolejami, samolotami, samochodem oraz nierzadko stopem. Na wyjazdach spędziliśmy łącznie 50 dni (tak wiemy do podróżników nam daleko). Miejmy nadzieję, że z roku na rok będzie tego więcej! ?

Jeśli chodzi o samego bloga, pierwszy post ukazał się 17 lipca i od tamtego czasu uzbierało się ich 13, wychodzi na to, że średnio dodajemy posta raz na 10 dni.

Przez cały ten czas zawitało do nas 1000 unikalnych użytkowników. Sam blog został odwiedzony ponad 3000 razy, co świadczy o tym, że duża grupa ludzi zagląda regularnie i miejmy nadzieje, zostanie z nami na dłużej. ?

Warto dodać, że na Instagramie śledzi nas już 1450 osób, a na Facebooku polubiło nas 205 osób 🙂

Serdecznie zapraszamy i Was do podglądania naszych social mediów.
?

INSTAGRAM

FACEBOOK

To by było na tyle, jeszcze raz dzięki za to że jesteście!